Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4

  • 1 soveværelse
  • 1 badeværelse

Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 tilbyder en indkvartering inden for 22 minutter i bil fra Nottingham lufthavn. Boligen har 1 værelser samt et køkken og 1 badeværelser.

Indkvarteringen ligger 10 minutters kørsel fra Planet Bounce Inflatable Park og 15 minutters kørsel fra National Justice Museum. Beliggende inden for 5 km afstand fra Nottinghams centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. Café Pams Pantry formerly The Crusty Corner kan nås på 15 minutter. Du kan komme til The Arboretum om få minutter i bil. Morrell Bank busstoppested, som skaber en god forbindelse i hele byen, ligger 450 meter fra denne indkvartering.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4
Bella Trio Luxe
pris kun for mobil

Bella Trio Luxe

0 m fra overnatningsstedet
Vichy
pris kun for mobil

Vichy

9.0
Fantastisk 2 anmeldelser
169 m fra overnatningsstedet
USD 213 USD 192
pr. nat
J'S House
pris kun for mobil

J'S House

8.9
Fremragende 0 anmeldelser
184 m fra overnatningsstedet
USD 170 USD 153
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Nottingham lufthavn
    13 km

    Togstationer

    Bulwell Train Station
    1,9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Privat ind-/ udtjekning
    • Vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Videospil
    • Brætspil

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Varme
    • Dagligstue
    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:30 indtil 15:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa.
    • Hvor meget koster det at bo på Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa?
      Lejen på Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa starter ved 158£ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa?
      Gæster på Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa skal tjekke ind senest 15:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa?
      Restauranter i nærheden af Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4 villa omfatter Tesco Cafe og Tuck & Tanner.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Nottingham lufthavn
    13 km

    Togstationer

    Bulwell Train Station
    1,9 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Spacious 3Br Nottingham City Hospital With Ps4
    100% Verificerede anmeldelser

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk